Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Перелом кісточок
Перелом кісточок
людмилаДата: Середа, 2013-10-02, 13:08 | Повідомлення # 11
Група: Гості





ув перелом латеральной кісточки в голеностопі .Зняли гіпс неможливо ходити тягне там де був перелом.Після зняття гіпса прошло 20 днів а ше нога пухла.Чому це так.
 
rokyДата: Середа, 2013-10-02, 14:30 | Повідомлення # 12
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо перелом консолідований (зріс), потрібно розробляти, ЛФК, масаж. Набряк зберігається, бо м'язи ще повноцінно не працюють. Може є потреба у додатковому консервативному лікуванні. Потрібен огляд і "свіжий" знімок
 
ВалікДата: Неділя, 2013-11-10, 17:37 | Повідомлення # 13
Група: Гості





доброго дня у мене перелом галеностопа я поїхав на зарабітки у росію і нехочу щоб мої родичі взнали про цю травму мені у лікарні сказали щоб я проходив у гіпсі 1 місяць а мені ще лишилось 3 дні до кінця і місяць ще робити . робота така що потрібно ходити що ви мені порадите після того як знімлять гіпс а снімок яб відправив тільки підкажіт як
 
валікДата: Понеділок, 2013-11-11, 14:15 | Повідомлення # 14
Група: Гості





чому не відповідєте
 
ГостьДата: Понеділок, 2013-11-11, 15:46 | Повідомлення # 15
Група: Гості





доброго дня! 2 тижні тому, зламав руку в області ліктя, зробили. операцію і наклали гіпс, лікарі уже хочуть знімати шви і гіпс як небезпечно таке лікування??? чим усе може закінчитись, бо по суті пройде два з половино тижні і як мені з рукою поводитись!!! І ще у мене там є металічний фіксатор, вони його хочуть там залишити! це можливо??? дайте будь-ласка відповідь... Щиро дякую!
 
rokyДата: Вівторок, 2013-11-12, 23:38 | Повідомлення # 16
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. На рахунок "галенастопа". Потрібно бачити знімки який перелом. Тоді вирішити тактику
 
rokyДата: Вівторок, 2013-11-12, 23:42 | Повідомлення # 17
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На рахунок ліктя. Теж потрібно бачити знімки. Якщо перелом стабільно фіксований, тоді гіпсу не треба + рання мобілізація. Фіксатор, як правило, залишається.
 
НаталяДата: Неділя, 2014-08-10, 01:29 | Повідомлення # 18
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня!
Мені 15 років, ввечері 07.08.2014 йшла по сходах і підавернула, боліло не дуже, до ранку нога напухла внизу на кісточці і посиніла. Зранку 08.08 поїхала в травмпункт, зробили рентген, лікар сказав, що щось похоже на тріщину, а можливо і є перелом, потрібно накласти гіпс і носити його 1 місяць. Але мені чомусь здалося, що лікар був не кваліфікований, так як не зміг по рентгену визначити перелом це, чи тріщина. Навіть не сказав якої кістки перелом. В мене питання, чи не могли б ви подивитися знімок і сказати що там і наскільки страшно. Правда я не знаю куди можна скан знімка відправити, підскажіть. Буду вдячна.
 
rokyДата: Неділя, 2014-08-10, 11:48 | Повідомлення # 19
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Можу. І краще не скан знімка, а прийти на клінічний огляд і взяти Rtg знімки.
 
DELFINIДата: Неділя, 2014-10-12, 17:03 | Повідомлення # 20
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! 23.08.14 на ногу нашої донечки(2,5 рочки) в торговому центрі впав умивальник,в трампункті наклали гіпс,через три дні виявилось,що травматолог наклав гіпс не склавши кістки,був вгнутий перелом великої гомілкової кістки,інам зняли гіпс і вправили наживо і наклали гіпс повторно,з гіпсом ходили 1,5 місяці,зробили контрольний знімок перед зняттям все гарно зрослось,уже минув тиждень як ми без гіпсу але донечка не ходить чи боїться чи їй боляче??? Яка причина чи потрібен час ,чи якісь масажи чи ще щось????Дякую
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Перелом кісточок
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: