Сторінки: 1 2 3 ... 19 20 »
Показано 1-10 з 192 повідомлень
+1  
192. Іванна Гець   (2021-11-08 11:20)
Надзвичайно комфортні умови, привітний та ввічливий персонал! Окреме дякую хочу сказати Рокиті Василю за високий професіоналізм та чуйне ставлення. Василь Григорович саме той лікар якого хочеться порекомендувати! Після прийому хороший настрій гарантований! Це лікар, який відданий своїй справі на всі 100% і дуже відповідальна людина! Рада, що обрала цього лікаря і всім рекомендую!

Місто: Калуш


+1   Спам
191. Olha Kovaleva [olhakovaleva]   (2021-10-20 13:47) E-mail
Дуже вдячна Рокиті Василю Григоровичу за блискуче проведену артроскопію по відновленню трьох! зв`язок на плечі, які частково або повністю розірвались після невдалого падіння. Василь Григорович професіонал найвищого гатунку - я це зрозуміла після своїх (2,5 місяців) митарств по лікарях (в тому числі, і в приватній розрекламованій кліниці), які, навіть, не визначились із діагнозом. Рокита В. Г. після двох тривіальних запитань (чи піднімаю руку? чи є нічні болі?) направив на МРТ, потім огляд і через тиждень операція.
Рада, що вже практично повернулась до повноцінного життя! Практично, бо ще продовжується реабілітація - після операції 1,5 місяця була зафіксована рука.
Велика подяка також команді, що працює із Василем Григоровичем, кожний професійно виконав свою частину при підготовці і під час артроскопії. Це Іван - асистент, Юрій - анастезіолог і операційна сестричка Оля з гумором і чудовим прізвищем Причина. Вражена найсучаснішим обладнанням в операційній.

Місто: Львів


+1   Спам
190. Анатолій   (2021-08-26 13:15) E-mail
Розрив ПХЗ, був вибір між приватною клінікою в Києві і Рокита В.Г., вибрав Львів! і не пошкодував!!
Діагноз і консультація на вищому рівні. Персоналу травматологічного відділення, окрема Подяка!!
Операція пройшла успішно, наслідків не мав, реабілітація, і знов на футбольне поле!
Чесно кажучи, не очікував, що в нашій медицині є такі молоді, сучасні, висококваліфіковані майстри своєї справи!!
Василь Григорович. Дякую!!! Честь)

Місто: Львів


+1   Спам
189. Kristina   (2021-08-11 20:49) E-mail
Довго мучило мене моє коліно. Але ніяк не могла найти спеціаліста, якому можу довіритися і зробити артроскопію.
Час настав! Дякую, Василь Рокита ( хірург травматолог), з першої розмови зрозуміла, що то буде мій лікар, який допоможе повноцінно жити.
Професійний, уважний! Також вся команда, а особливу подяку і правильну роботу хочу висловити Івану Свердану- лікуючому лікарю, навіть пізно ввечері надавав консультації на передодні операції. Хлопці молодці і професіонали!!!
Було не легко, але довіра спеціалісту переважала страх!
Ще кілька днів реабілітації і я повернусь в звичне життя.
Як кому треба, то рекомендуюю!!!
Дякую Вам велике!!!

Місто: Lviv


+1   Спам
188. Наталія Шипка [polreplast]   (2021-07-22 13:24) E-mail
Василь Григорович.
Дуже вдячна Вам за допомогу в лікуванні ліктя.
Ви насправді лікар від Бога.

Місто: Львів


+1   Спам
187. Наталія Шипка [polreplast]   (2021-07-22 13:08) E-mail
Василь Григорович.
Дуже дякую Вам за допомогу в лікуванні.
Бажаю успіхів в Вашій нелегкій праці.
Вдячний пацієнт- Наталя.+1   Спам
186. Ольга   (2021-06-10 23:16) E-mail
Щиро дякую Рокиті Василю Григоровичу та його команді за успішно проведену операцію на ПХЗ. Фахівець з Великоі букви! нарешті я зможу повернутись до спорту та танцювати ! Зичу вам і вашій сімі здоровячка та успіхів у вашій роботі! З повагою Ольга.

Місто: Zolochiv


+1  
185. Григорій   (2021-04-08 09:26)
Рокита Василь Григорович це людина з золотими руками. Минув рік після пластики пхз через пів року вже їздив на велосипеді, та ходьба була безболісною. При консультації розповів все що зв'язано з травмою до подробиць. Рекомендую Василя Григоровича як спеціаліста в своїй сфері. І як приємну освідчену в точному діагнозу людину. Я вже забув про травму живу повноцінним життям. І все що залежить до повного успіху це реабілітація. Якщо когось цікавить можу дати номер спеціаліста в тій сфері. ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ...


Відповідь: Дякую) був радий допомогти

Місто: Володимир Волинський


+1  
184. Vasyl Khtei   (2021-04-06 19:33)
Василь Григорович пів року тому вдало відремонтував мені коліно, після розриву ПХЗ та медіального меніска, на даний момент коліно праціює відмінно, не болить та не вискакує так як до операції)). Від себе хочу відмітити що Василь Григорович та його команда - професіонали своєї справи, операція та реабілітація пройшла по чіткому плану, лікар був завжди на зв'язку, радо консультував. Хочу висловити щиру подяку Василю Григоровичу та всій його команді -- Ви молодці!!! Рекомендую Василь Григоровича як лікаря травматолога!!!


Відповідь: Дякую) був радий допомогти!)

Місто: Lviv


+1  
183. Ілля Пелих   (2021-04-01 14:29)
Нарешті і я долучусь до позитивних відгуків і ще раз подякую лікарю за чудово проведену роботу...
Чому нарешті - операція по реставрації передньої схрещеної звязки була проведена ще в травні 2018-го, а травмувався я за рік і кілька місяців до того на гірськолижному схилі...
Після травмування рік з лишком часу я "ходив по лікарях" шоб отримати висновок про характер і складність травми, відповіді були на кшталт - "тут чітко не зрозуміло; вираженої нестабільності нема; давайте попробуєм уколи/процедури; а нашо вам ті лижі і той спорт взагалі, воно ж в звичайному житті не заважає і т.д."%) wacko %) Слухав їх, робив уколи, прцедури, фіз вправи... Я навіть повернувся до гірських лиж взимку 2018 і саме катаючись зрозумів шо з коліном явно шось не те - на швидкості на нерівностях коліно 100% нестабільне, кістки собі стукались одна об іншу:(
З першої зустрічі з Василем Григоровичем стало зрозумілим - нарешті це те що треба, а я завжди думав такі лікарі лише в кіно бувають: мої спогади про механізм травмування + мануальний тест, доступно-популярне розяснення що в мене не так на макеті суглоба і жодних сумнівів вже не було, а був чіткий план дій...
Ніяких ускладнень під час/після операції, доволі легко пройшла рекомендована реабілітація. wacko
Зима 2019 знову на лижі і вуаля - швидкісь, чорні схили воно знову все моє!) Літом тогож року після відповідної поетапної підготовки пробігав кілька разів напівмарафони - жодних проблем.
Походи в гори, велосипед, спортивний зал з залізом, чи кому що більше до вподоби - як можна відмовитись від цього всього бо "лікарі" казали "з вашим коліном я би категорично не радив".

Ще раз Велике Спасибі Василь Григорович і найбільше за можливість повернутися до активного способу життя!!!


Відповідь: Ілля, дякую за гарний відгук) коли займаєшся улюбленою справою - так і має бути) був радий допомогти

Місто: ЛьвівІм`я *:
Email *:
Місто:
Усі смайли
Код *: