Відповідь:

Якого?

Додав: Святослав

Чи можливе оперативне лікування за допотогою внутрішньої фіксації гвинтами та пластиною у жінки якій 82 роки? Діагноз:закритий черезміжвиростковий перелом дистального метаепіфізу правої плечовоі кістки зі зміщенням.Дякую.


Відповідь:

Необхідно бачити рентген, обстежити соматичний стан пацієнта, а тоді вирішити

Додав: Олена Волошин (olena_volochyn)

Добрий вечір в мене частковий розрив передньої хрестоподібної звязки.Посткотузійний набряк кісткового мозгу в дорзальних віділах в.гомілкової кістки.Комбінований (косо-горизонтальний)розрив рогу медіального меніска. Скільки така операція буде коштувати і через скільки можна відновитися?


Відповідь:

Доброго вечора. Вам необхідно проводити артроскопію: пластику ПХЗ. Щоб Вам допомогти необхідно близько 19 тис. грн - фіксатори для зв'язки і медикаменти. Відновлення після операції: 3-6 міс (повернення до контактних видів спорту)

Додав: Артур

Доброго дня .Порадьте методи лікування сколіозу, мійже рік турбує безперервна ниюча біль між хребтом і правою лопаткою. Консультувалась у багатьох лікарів, всі говорять різне. одні кажуть регулярно займатись фіз. вправами, що не дуже мені допомагає, інші кажуть що не можна, тільки корсет носити, проходила курс масажу ,фізпроцедур, ортопедичні корекції, допомагає максимум тиждень два.


Відповідь:

Доброго вечора. Необхідний огляд, рентген знімки для встановлення ступеня вираженості деформації.

Додав: Марта (Жасмін)

8 місяців тому літотриптером дробив камінець у сечоводі,під час дроблення літотриптер завдавав удари по нозі (передня верхня частина бедра) там проходить нерв,тепер в бедрі у різних місцях прострілює,буває різка біль при навантаженнях на ногу,а деколи і при звичайній ходьбі можуть виникати неприємні відчуття.Також в боку бедра прощолкує час від часу,щось схоже на сухожилля.Що з цим робити? Як діагностувати?Допоможіть будь-ласка!ДЯКУЮ!


Відповідь:

Доброго вечора. Необхідний клінічний огляд, можливо консультація невропатолога

Додав: Винарчик Роман

Доброго дня!Після обстеження МРТ -виявлено ознаки комбінованого лоскутного розриву заднього рога та тіла латерального меніску лівого колінного суглобу без зміщення сформованого лоскуту, горизонтальнихрозривів переднього рогу летерального меніску та заднього рогу медіального меніску. Скільки коштує артроскопія з таким діагнозом? Дякую.


Відповідь:

Доброго вечора. Артроскопія з приводу пошкодження меніска - необхідно бл.4000грн (медикаменти і забезпечення на операцію і після)

Додав: Тарас (scartar)

Добрий вечір, тиждень тому була у Вас на прийомі. Діагноз забій лівого коліна, препателярний бурсит зліва.Набряк зійшов, але пече невиносимо чашка коліна і є затвердження. Що робити? Дякую


Відповідь:

Доброго вечора. Необхідно прийти на клінічний огляд

Додав: (mhutak)


Відповідь:

Доброго дня. Необхідний клінічний огляд, а тоді вирішити як допомогти

Додав: Марія


Відповідь:

Доброго дня. Це залежить від витратних матеріалів. Від 4000грн до 20000грн

Додав: Надія

моєму синові рік назад вирізали остеохондрому на нозі великого пальця під нігтьом.через рік появилася знову трошки вище. Чи потрібно вирізати знову чи є якісь методи лікування без хірургічного втручаня


Відповідь:

Якщо не турбує, можна не видаляти. Але необхідний клінічний огляд

Додав: ольга