Як давно ви працюєте у цій сфері?


Відповідь:

8 років, продуктивно і якісно:)

Додав:

08.10.2017 попала в ДТП - в результаті перелом ключиці і таза з правого боку. Рука була зафіксована бандажом, два тижні зовсім не знімала його, на третьому тижні почала знімати бандаж наніч, але рука була в нерухомому положенні. На початку цього тижня повністю зняла бандаж і почала розминати руку. Спочатку просто піднімала її за допомогою лівої руки вверх і вбік(вправо) - біль не турбувала. Зараз намагаюся піднімати руку самостійно прямо, піднімаючи вверх і в лівий бік (до свого тіла) - болить біля плеча, таке відчуття наче жалить кропивою. Дуже хвилююся, що ключиця ще не зажила. І якщо все-таки вона зажила, чи може така біль супроводжувати всі мої намагання підняти прямо і вліву сторону руку?
Перелом ключиці зі зміщенням. Знімка немає і конкретнішого опису перелому також, травматологи в лікарні написали в картці просто - перелом ключиці.


Відповідь:

Доброго дня. Можливо. Але необхідний клінічний огляд, зробити рентгенограми. Ключиця зростається в середньому за 4 тижні

Додав: Ірина (iraosaulenko95)

добрий день. при такому висновку МРТ " МР картина виражених дегенеративних змін колінного суглобу (гонартроз). Пошкодження заднього рогу медіального меніска (Stoller III) та переднього рогу латерального меніска (Stoller ІІ); трабекулярний набряк кісткового мозку великогомілкової кістки. Ознаки синовіїту." однозначно потрібна артроскопія ( яка приблизна вартість) ? чи є потреба зробити ще УЗД ?


Відповідь:

Доброго дня. Потреби робити УЗД немає. Необхідний клінічний огляд, переглянути диск МРТ. Виключити можливість пошкодження зв‘язок

Додав: Вікторія

Шановний пане Рокита,
моїй мамі 82 роки, живе вона у Львові і мае дуже сильні болі в колінах, застосовує всіляки обезболюючи креми та таблетки. Ходить дуже повільно, стояти майже не може. Я хотіла знайти для мами лікаря для діагностики і лікування. Для мене це не легко, бо я проживаю в Гамбурзі/Німетчина. Мама має надлишкову вагу, що робіть вибір можливих засобів лікування на мій погляд досить вузьким. Я хотіла попросити Вас проконсультувати мою маму і призначити їй лікування. Особливо цікавр було б взнати чи застосовуєте Ви лікування гуаляроновими іньекціями?
Дякую Вам наперед.
З повагою Людмила Бальверс-Патлаченко


Відповідь:

Доброго дня. Необхідно зробити рентген знімки колін, прийти на огляд. Ін‘єкціями гіалуронової кислоти займаюсь

Додав: Ludmilla Balvers-Patlacenko (ludmillabalvers-patlacenk)


Відповідь:

Доброго вечора. Найчастіше буває синдром гіпертрофованої медіопателярної складки: ущільнення і збільшення складки капсули, що травмує хрящ суглоба і спричиняє біль. Необхідний клінічний огляд.

Додав: Наталія

Доброго дня, лікарю! Мене цікавить хвороба Гоффа, чому одні лікарі кладуть цей діагноз, а інші кажуть, що це- міф і такої хвороби не існує? Чи може бути таке, що мрт її не показує? Чи можливо таке, що за цією хворобою маскується якась патологія зв'язки надколінника? Скільки коштує операція при такому діагнозі? І чому операція при цьому не завжди допомагає?


Відповідь:

Доброго вечора. Необхідно прийти на клінічний огляд

Додав: Христина

Добрий вечір, п. Лікарю!
1,5 роки тому консультувалася в Вас з приводу болю в лівому коліні (внаслідок падіння). Ви поставили діагноз гоноартроз іпризначили лікування, яке дало позитивні результати. 29. 03. 2016 в мене діагностували лівосторонній ішемічний інсульт. Тепер болить права нога (чи то коліно).
Хотіла б отримати консультауію щодо лікування.
Є рентген колін, УЗД вен нижніх кінцівок і УЗД правої гомвлки. Мені 63 роки.


Відповідь:

Доброго вечора. Ймовірно болі мають неврологічний характер. Необхідна консультація невропатолога

Додав: Костюк Леся (ОС_Костюк)

Василь Григорович,вітаю! Дуже потрібна Ваша дистанційна консультація,сподіваюсь на відповідь.Отже ситуація наступна,батька (53 р.)
впродовж року турбував біль у коліні,періодично проявлялось кульгання.Після УЗД ("Ультрамед") виставлено наступний діагноз:

УЗ картина меніскопатії та кисти медіального меніска;
лігаментозу медіальної колатеральної зв'язки;
ентезопатії сухожилля чотириголового м'язу стегна;
синовіїту правого колінного суглобу.

При обстеженні лівого колінного суглубу - виявлено ознаки дегенеративних змін (віддалені наслідки перенесеного пошкодження) медіального меніска; енезопатії сухожилля чотириголового м'язу стегна;
незначного синовіїту.

Після консультації травматолога було призначене лікування:
1)"Маклюра гель з золотим вусом"
2) "Фурасемід" 1 таб/1р в доб. потім через день
3) "Аспаркам" 2 таб/ 1р в доб.
4) "Мукосат" в/м'яз. - 1 амп. 2 мл через день №30
5) "Ревмоксикам" 1 таб 2р/день - 5/7 днів

На сьогоднішній день прийнято 12 уколів,біль все ще є, батько намагається вдягати панчоху на коліно,- з нею дещо легше ходити.Хотіла б почути Вашу думку, оскільки не впевнена чи призначений курс лікування є вдалим,враховуючи,що полегшення не спостерігається,також цікавить чи є потреба в подальшій діагностиці,консультації зокрема.
Дякую за Ваш час та чекатиму на відповідь!


Відповідь:

Доброго дня. Ймовірно у батька артроз коліна, але необхідний клінічний огляд, зробити рентгенограми і тоді комплексне консервативне лікування. Зараз за кордоном на курсах, буду 19.02

Додав: Оксана (kittyoksana)

Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, 1 рік 3 міс. назад робив операцію на коліно була надірвана ЗХЗ і пошкоджений меніск, якого зачистили , а у липні колінна чашечка на футболі вискочила і я вправив назад. Зараз готуюсь до повторної операції, але вже повністю видалять меніск, бо вискакує на рівному місці (просто стаючи з дивана). Скажіть чи можна потім займатись активно футболом і через який час, якщо можна? І чи є гарантія того що воно не повториться знову, тобто надрив ХЗ??


Відповідь:

Доброго вечора. З Ваших слів є сумніви у правильності діагнозу і виборі оперативного втручання. Для вирішення Вашої проблеми і вищеперечислених питань необхідний клінічний огляд.

Додав: Богдан


Відповідь:

Доброго дня. Імпланти можуть бути як повністю біодеградуючі, так і комбіновані титанова пластинка (endobutton)  і біодеградуючий гвинт. Ціна бл. 19. тис грн

Додав: Олена