Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи був у Вас досвід у лікуванні хвороби Гоффа артроскопією?


Відповідь:

Доброго дня. Так, є.

Додав: Ірина Палій

Доброго дня. Був удар в ногу, сильна біль, мастив долобене, через тиждень біль стихла, але вигляд коліна не дав спокій, лікар приписав процедури і таблетки ревмоксам і цирата потім діагностика - частковий розрив та недостатності задньої схрещеної звязки, синовіт, а мрт- розрив (суботальне пошкодження?) задньої схрещеної звязки. зараз нога не болить. Поясніть будь-ласка, чи можуя займатися вже по чуть-чуть футболом і чи можна у вівторок до Вас на консультацію. Дякую.


Відповідь:

Доброго вечора. Необхідний клінічний огляд коліна. 0976168039 телефонуйте для узгодження дати і часу

Додав: Василь


Відповідь:

Доброго вечора. Необхідний клінічний огляд

Додав:

Які варіанти повного відновлення? Орієнтовна вартість? МРТ 2015 - МР-картина розриву передньої хрестоподібної звязки. Комбінований розрив заднього рогу медіального меніска. Ділянки забою кісткового мозку. 2016 - артроскопія. Пластика ПХЗ. (лікар сказав, що з меніском все добре і його не чіпали) МРТ 2018 (після прижку вверх) - Стан після реконструкції ПХЗ. Косий розрив заднього рогу медіального меніска. Давній субхондральний імпресійний перелом медіального плато в/г кістки, незначна контузія задніх відділів плато та латерального виростка стегна ("свіжа"). Остеоартроз І ст. Внутрішньосуглобовий реактивний випіт.


Відповідь:

Які скарги на даний момент? Є сумніви, що це від «пошкодження заднього рогу мед. меніска». Необхідний клінічний огляд коліна, зібрання анамнезу, переглянути МРТ, тоді і вирішити подальшу тактику

Додав: Михайло Володимирович (35р.)

Доброго дня! Була проведена артроскопія резекція медіопателярної складки не у Львові. Скажіть, будь ласка, чи повинні давати відео з операції і наскільки це є важливо? І чи могла така операція пошкодити якщо видалення було недоцільним?


Відповідь:

Доброго дня. Відео з операції є опційним. Для постановки діагнозу чи правильності уже встановленого і тактики подальшого лікування необхідний клінічний огляд

Додав: Ірина Паршенко

Скажіть будь-ласка, якого виробника біодеградуючих імплантів ви використовуєте для пластики ПХЗ?


Відповідь:

Smith&nephew, Arthrex, DePuy Johnson, Biotek

Додав:

діагноз остеохондральне пошкодженн надколіника реактивний випіт в суглобі чи потрібно робити операцію


Відповідь:

Доброго вечора. Залежить від того: внаслідок чого сталось це пошкодження і чи є обмеження у рухах. Необхідний огляд

Додав:

Доброго вечора у мене травма коліна. Вилітає коліно у ліву сторону і потрібно постійно вправляти його. Уже 2 роки так. Що робити?


Відповідь:

Доброго дня. Потрібно оперувати. Для постановки діагнозу і методу оперативного втручання необхідно прийти на огляд

Додав: Іван (greskoivan93)

Добрий день. Уже більш як 6 місяців я мучусь від болю в коліні. Злетає чашечка, і поки я її на своє місце не поставлю така біль що це взагалі. Зверталась у свою району лікарню там сказали що потрібно робити операцію і встановлювати пластину, але в них таку операцію непроводять. Більш ніяку інформацію ми не отримали. Хотіла запитати, на скільки це може бути небезпечно, і чи стоїть терміново робити цю операцію?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Андрущенко Марія Володимирівна