Ознаки пошкодженого заднього рогу медіального меніска (ІІ), розтягу (susp. надриву окремих волок) передньої та задньої хрестоподібних зв'язок, синовіту правого колінного суглобу. Кіста підколінної ямки.


Відповідь:

Доброго дня. Необхідний клінічний огляд коліна на предмет нестабільності, після того вирішити подальшу тактику: консервативне лікування чи оперативне

Додав:

Доброго дня! Була проведена артроскопія по видаленню медіопателярної складки і тіла Гоффа , пройшов рік, але симптоми залишилися і зявилися інші, а також біль, яка не дає жити. Скажіть будь ласка чи при даному захворюванні дається група інвалідності ? Мені 28 років.


Відповідь:

Доброго дня. Причина болю може бути у іншому. Групу інвалідності, ймовірно, ні.

Додав: Ірина

Добрий вечір, який трансплантат ви використовуєте для формування нової зв'язки, і який спосіб фіксації? Чому застосовується саме такий метод, і які переваги даного методу?


Відповідь:

Доброго вечора. Трансплантат для первинної пластики беру зі сухожилків групи semi (semitendinosus et gracilis), фіксація endobutton і біогвинт. Згідно досліджень, найкраща сила фіксації саме такої, і реабілітація не така травматична, як при трансплантаті з BTB

Додав:


Відповідь:

Доброго вечора. Необхідно оперувати, артроскопія: пластика пхз

Додав: Богдан Пронь

Доброго дня, чи проводите операції стопи з вальгусною деформацією великого пальця початкової стадії?. Яка приблизно ціна?!. Дякую.


Відповідь:

Доброго дня. Так, виконую. Початкова стадія деформації, і потрібно робити операцію McBride - Вам потрібно бл 2 тис грн на медикаменти на операцію і післяопераційний періоди

Додав: Христина (hrustuna132)

Доброго вечора в мене ентезопатія привідних сухожиль що кріпиться до лоної кістики. Чи зможети ви мені помогти хірургічним втручанням .


Відповідь:

Доброго вечора. Необхідний огляд для встановлення діагнозу і вирішення тактики лікування

Додав: цінчик олександр володимирович

Хотів запитати чи провидити операції на ентезопатію ?
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: цінчик олександр володимирович

Доброго вечора.Скажіть будь ласка,яка тепер вартість артроскопії при розриві меніска?


Відповідь:

Доброго дня. Вам необхідно бл 4 тис грн на медикаменти на операцію і післяопераційний період

Додав: Ірина

Доброго вечора.Яка вартість артроскопії колінного суглобу при розриві меніска?


Відповідь:

Доброго вечора. 4 тис грн

Додав: Ірина


Відповідь:

Ні

Додав: Alina