Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Травма колінного суглоба
Травма колінного суглоба
toskaДата: Четвер, 2016-12-15, 21:50 | Повідомлення # 101
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора! 1 листопада при падінні зі сходів отримала травму коліна. Був сильний біль. Рентген пошкодження кісток не показав. Ногу не фіксувала, продовжувала пересуватись з палицею, накладала тільки еластичний бинт. Нога злегка набрякла, але не сильно. Біль і досі турбує, періодично посилюється, і коліно не випростується повністю. Не можу ступити на всю ступню: тягне м"язи, боляче. Без тугої пов"язки р87ухатись майже не можу. Піся сну або просто тривалого перебування у спокої нога реагує на рух сильним болем, який поступово зменшується. Що це може бути? Наскільки серйозно? Дякую
 
rokyДата: П`ятниця, 2016-12-16, 21:37 | Повідомлення # 102
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора. Можливе пошкодження зв'язок, менісків. Консервативне лікування може бути неефективним. Необхідний клінічний огляд
 
rokyДата: П`ятниця, 2016-12-16, 21:40 | Повідомлення # 103
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
якщо цікава моя думка, необхідно, щоб я оглянув. Звертайтесь smile
 
toskaДата: Субота, 2016-12-17, 21:03 | Повідомлення # 104
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добого вечора! Дякую за відповідь. На жаль, живу в Чернігівській області, тому не можу приїхати до Вас на прийом. Мабуть, доведеться їхати на консультацію в обласну лікарню.
 
СивакДата: Четвер, 2016-12-22, 16:53 | Повідомлення # 105
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! 1995 р.н. , ж,  діагноз - високе стояння надколінника (2016). З 2005 діагноз - хронічний артрит правого колінного суглоба, лікування консервативне (пункції 2005, 2006), 2013 - мануальна терапія без пункції, 2016 - пункція і новий діагноз. Чи обов*язкове оперативне втручання?
 
stoporvishДата: П`ятниця, 2016-12-23, 14:35 | Повідомлення # 106
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня.Василь Григрович в мене проблема з правим коліном,в березні 2016 року була проведена артроскопія правого коліного суглобу,видалили меніски,ще була пошкоджена пхз,лікар сказав що нічого непотрібно робити,що забрали меніски і все буде в порядку,але після вчора коліно знову розїхалося потрібно вашої поради,місцевий травматолог сказав що потрібно робити пластику звязки як з вами можна звязатися
 
rokyДата: Неділя, 2016-12-25, 10:28 | Повідомлення # 107
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора. На рахунок високого стояння надколінка - необхідний клінічний огляд, можливо МРТ
 
rokyДата: Неділя, 2016-12-25, 10:30 | Повідомлення # 108
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Розрив ПХЗ, і як наслідок нестабільність - показ до артроскопії, пластики ПХЗ
 
demyasykДата: Неділя, 2017-01-08, 13:52 | Повідомлення # 109
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Внаслідок тренувань в залі травмував зв'язки в районі шилоподібного відростка ліктьової кістки, після того виключив навантаження. Біль зникла, але як тільки відновлюю навантаження, знову виникає, тільки при ротації кисті на другий день після тренування, особливо помітно вночі. Не підкажете, що робити?
Вибачте, помилився темою


Повідомлення відредагував demyasyk - Неділя, 2017-01-08, 13:54
 
rokyДата: Вівторок, 2017-01-10, 09:02 | Повідомлення # 110
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго ранку. ЛФК, масажі, фізіопроцедури. Але необхідний клінічний огляд
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Травма колінного суглоба
Пошук: