Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Травма колінного суглоба
Травма колінного суглоба
sania99zzДата: Середа, 2017-01-11, 12:42 | Повідомлення # 111
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, у мене лікар встановила діагноз остеохондроз шийного відділу хребта (циркулярна протрузія С5-С6-С7). Для лікування призначила приймати мовекс актив (3 місяці) і мовекс комфорт (2 місяці). Питання наступне, чи можна приймати дані припарати одночасно? Чи спочатку курс одного, а потім другого?
 
redka54369Дата: П`ятниця, 2017-01-13, 17:51 | Повідомлення # 112
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! 3 місяці назад під час гри в футбол отримав травму коліна... Зробив МРТ, висновок:картина радіарного розриву латерального меніску ближче до його переднього рогу. Синуві. Підскажіть будь ласка якщо зробити операціяю - артроскопію чи можна після опрераціїдалі займатись спортом а саме грати в футбол??? дякую
 
rokyДата: Субота, 2017-01-14, 01:39 | Повідомлення # 113
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора. Згідно інструкції, приймається спочатку мовекс актив 20 днів, потім мовекс комфорт 2-3 міс
 
rokyДата: Субота, 2017-01-14, 01:42 | Повідомлення # 114
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора. Після артроскопії з приводу пошкодження меніска чи зв'язки (і її відновлення(пластики)), повертаються до звичного способу життя, і футболу в тому числі:)
 
toskaДата: Четвер, 2017-02-16, 22:09 | Повідомлення # 115
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! 26 грудня 2016 року мені зробили артроскопію колінного суглоба, проведено резекцію криловидної складки, є розтягнення зв"язки. Після операції проходила ЛФК у лікарні. На сьогодні перебуваю на лікарняному. Нога в коліні болить постійно (ниючий біль, відчуття важкості), ходжу з палицею, при наступанні на хвору ногу відчуття "мурашок" у коліні. Нога згинається і розгинається не повністю. Наскільки може затягнутися реабілітаційний період? Дякую
 
rokyДата: П`ятниця, 2017-02-17, 02:19 | Повідомлення # 116
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора. Необхідний клінічний огляд коліна, можливо є пошкодження зв'язок і нестабільність. Звертайтесь
 
Мари007Дата: Четвер, 2017-03-02, 17:16 | Повідомлення # 117
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня!майже місяць назад впала на лижах,удару небуло просто дуже сильно розвернуло праву ногу в іншу сторону,боліла нога але ходити можна було,поки продовжувала кататись навіть не відчувалла,ввечері в той же день біль посилився і була невилика припухлість,а на наступний день біль пройшов,але з того часу при згинанні ноги в певному положенні відчуваю біль у правому коліні але з тільки з боку ,з лівої сторони..я продовжую займатись спортом і біль кожен день збільшується..до лікаря я ще не зверталась
 
rokyДата: Четвер, 2017-03-02, 19:38 | Повідомлення # 118
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Потрібно звернутись) можуть бути травматичні ушкодження, необхідний клінічний огляд
 
ilikeskiesДата: Понеділок, 2018-05-21, 22:35 | Повідомлення # 119
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! В мене розрив фасції m tibialis anterior. Тривожать ниючі відчуття, затерпання, німіння, відчуття набрякання, натягування шкіри. Думаю про операцію з вікрил-пропіленовою сіткою. Чи робили/роблять такі у Львові? Чи можете порадити куди з таким звернутися (в Львові чи за межами)? В ідеалі хотілося б поговорити з людиною що перенесла схожу операцію.
 
rokyДата: Вівторок, 2018-05-22, 16:57 | Повідомлення # 120
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Необхідно прийти на огляд. Затерпання, оніміння при розриві фасції сумнівне
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Травма колінного суглоба
Пошук: