Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Травма колінного суглоба
Травма колінного суглоба
ГостьДата: Вівторок, 2013-12-17, 20:19 | Повідомлення # 31
Група: Гості





Дякую за інформацію,буду робити МРТ.Скажіть,будь ласка,якщо я зроблю артроскопію,чи зможу потім повноцінно працювати,тому що в мене стояча робота і чи змоожу грати далі волейбол?
 
rokyДата: Вівторок, 2013-12-17, 20:26 | Повідомлення # 32
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
МРТ має бути не менше 1,5 Тл (індукція магнітного поля). Після артроскопіі наступати на ногу, згинати, ходити можна вже на другий день. І в майбутньому, звичайно, можна і треба займатися звичними Вам заняттями:-)
 
ГостьДата: Вівторок, 2013-12-17, 20:34 | Повідомлення # 33
Група: Гості





Дякую,ви мене порадували...бо мої родичі думають навпаки,що займатись фізично не можна.Я ніяк не можу доказати їм протилежне
 
rokyДата: Вівторок, 2013-12-17, 21:33 | Повідомлення # 34
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Не впевнений, що відповів на всі Ваші запитання. Бажано було б оглянути клінічно коліно
 
ГостьДата: Вівторок, 2013-12-17, 22:54 | Повідомлення # 35
Група: Гості





На цьому тижні коліно оглянуть в Ужгороді..і я буду знати напевно,яка в мене саме проблема.Якщо Вас цікавить ,я можу написати результат і для себе хочеться також знати Вашу професіональну думку
 
rokyДата: Вівторок, 2013-12-17, 23:39 | Повідомлення # 36
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Об'єктивною може бути тоді, коли сам оглядаєш:-) так це суб'єктивно... У всякому разі - успіхів.
 
svih4Дата: Вівторок, 2014-12-30, 12:14 | Повідомлення # 37
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго ранку )  2 місяця назад на футболі розірвав пхз , далі операція - видалення звязки . Проблема в наступному: коли стаю на 2 ноги то хворе коліно відносно здорового вилазить до переду на 1 сантиметр,  чи можливо за допомогою фіз. вправ. вправити його і що порадите ?  На хвору ногу стаю , але йду не впевнено і при ходьбі до кінця ще не розгинаю ногу (  Дякую .
 
rokyДата: Вівторок, 2014-12-30, 21:01 | Повідомлення # 38
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Потрібно оглянути коліно, провести клінічні тести. Ймовірно, у Вас нестабільність коліно і потрібно відновлювати ПХЗ
 
svih4Дата: Вівторок, 2014-12-30, 22:39 | Повідомлення # 39
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще раз доброго вечора ) Що означає відновлювати ПХЗ ? це операція по заміні штучної звязки ? Можливо найблищим часом буду звертатись за консультацією  Дякую )
 
rokyДата: Понеділок, 2015-01-05, 00:12 | Повідомлення # 40
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластика ПХЗ - беруться власні сухожилки з привідної групи м'язів стегна, формується зв'язка і фіксується під артроскопічним контролем
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Травма колінного суглоба
Пошук: