Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Травма колінного суглоба
Травма колінного суглоба
kladovucheДата: Вівторок, 2015-02-10, 16:36 | Повідомлення # 41
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
доброго дня, потрібно порада! 10 місяців тому розірвав (ПХС) в грудні мені зробили операцію, сьогодні вже 2 місяці після операції, я відчуваю дискомфорт в коліні і до того ж набирається рідина, нога повністю не розгинається, і згинається на 50%((((
 
rokyДата: Вівторок, 2015-02-10, 22:24 | Повідомлення # 42
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. У Вас зараз період реабілітації: розробки рухів і відновлення м'язів стегна. Незначний синовіїт допустимий. Але професійно і коректно можна сказати лише після клінічного огляду коліна.
 
natalochka-super05Дата: Середа, 2015-03-11, 22:11 | Повідомлення # 43
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір! Нещодавно зробила УЗД колінного суглоба (після травми)...діагноз-пошкодження медіальної колатеральної звязки та медіального менікса...що робити? начиталася уже в і-неті усіляких жахів...нога і досі болить у коліні((
 
rokyДата: Четвер, 2015-03-12, 00:54 | Повідомлення # 44
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. Потрібно прийти на консультацію, клінічно оглянути коліно. Висновок УЗД це не діагноз клінічний.
 
АндреДата: П`ятниця, 2015-03-13, 18:32 | Повідомлення # 45
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день . 18. 07 14 мені зроблена артроскопія пхз. При щоденній реабілітації на сьгодні нога : на згинання не вистачає 50 градусів, на розгинання - 20 градусів. Якщо з ногою активно ( Реабілітолог) попрацювати , тоді амплітуда відновлюється до амплітуди здорової ноги. Що це таке?
 
rokyДата: П`ятниця, 2015-03-13, 20:50 | Повідомлення # 46
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібний клінічний огляд коліна, можливо, МРТ.
 
АндреДата: Субота, 2015-03-14, 11:23 | Повідомлення # 47
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробив томографію . Є осифікація в передній частині . Лікар не дає гарантій , якщо її забрати , то проблема зникне, тому є питання операції і поставлення100 % діагнозу.
 
rokyДата: Неділя, 2015-03-15, 18:03 | Повідомлення # 48
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно бачити томограми, оглянути коліно
 
НадяДата: Понеділок, 2015-03-16, 13:57 | Повідомлення # 49
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Невдало присіла і різко встала, відчула сильний біль і тріск з зовнішньої сторони коліна.Ренген-надрив зовнішніх звязок. Нога в фіксаторі.Є незначний набряк,болі немає, різниця між обємом колін 1.5 см.пройшло 7 днів .Чи є потреба витягувати рідину?
 
ivan_ugrinivДата: Понеділок, 2015-03-16, 22:31 | Повідомлення # 50
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора!!!6 років тому грав у футбол біг наступив на праву ногу відчув хрускіт у коліні і сильну біль упав пару хвилин неміг підвистися думав що перелом!!!Коліно почало напухати але через пару днів пройшло!!!І зараз можу скакати бігати і невідчувати дискомфорту,а можу зробити різкий рух коліна і знову те саме!!!Що таке може бути?
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Травма колінного суглоба
Пошук: