Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 15
  • 16
  • »
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Болить коліно
ГостьДата: Четвер, 2013-01-10, 22:24 | Повідомлення # 1
Група: Гості





Добрий вечір. Мені 56 років. Болить коліно, напухло, травми не було. Відчутний хрускіт при ходьбі, навантаженні. Зверталась до лікаря, зробив змінок. Сказав що в мене артроз, страждає хрящ, виписав ліки. Але коліно і далі турбує, набряк тримається. Що робити? Чи продовжувати приймати ліки? Чи існує ще якесь лікування?
 
rokyДата: П`ятниця, 2013-01-11, 09:43 | Повідомлення # 2
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий ранок. Артроз - це захворювання хряща, і лікування артрозу залежить від стадій I чи II чи III. Консервативне лікування, тобто приймання медикаментів, в тому числі, протизапальних і хондропротекторів, може мати позитивний ефект на I стадії чи ще до розвитку I стадії. Але якщо у пацієнта довгий час немає покращення від консервативного лікування, потрібно робити артроскопію. Під час цієї процедури забирається набухла, запалена внутрішня оболонка суглоба, що і була причиною запалення, і спеціально обробляється хрящ, щоб дати можливість нарости новому, по стуктурі своїй майже ідентичній рідному. Будь ласка, звертайтесь, допоможу:-)
 
ГостьДата: Четвер, 2013-02-07, 01:43 | Повідомлення # 3
Група: Гості





Добрий вечір. У мене проблема з колінним суглобом. Болить уже 3 місяці, більше після навантаження. Ходила до лікаря, виписав таблетки, уколи. Але полегшення було недовгим. Що робити?
 
rokyДата: Четвер, 2013-02-07, 18:48 | Повідомлення # 4
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Скоріш за все у Вас проблеми з хрящем коліна. Якщо консервативне лікування не приносить покращення, потрібно робити артроскопію, лікувати хрящ. Звертайтесь.
 
ГостьДата: П`ятниця, 2013-04-12, 22:04 | Повідомлення # 5
Група: Гості





Доброго вечора, підозрюю в себе Hallus valgus на обидвох ступнях, відхилення пальців не бачу, але кісточки "обросли" грубою шкірою, і боляче. Дуже боюсь якогось оперативного втручання, через невідомі мені наслідки, і втрату активності на тривалий термін. Яким методом ви проводите таке лікування? який у вас досвід?
 
rokyДата: Субота, 2013-04-13, 14:35 | Повідомлення # 6
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. На початкових стадіях hallux valgus (коли немає вираженої деформації) проводиться операція McBride на сухожилках і капсулі, з остеотомією чи без неї так званної "кісточки", наросту. При виражених деформаціях проводиться остеотомія Ludloff + втручання на сухожилках і капсулі. Іноді у пацієнтів внаслідок постійного подразнення взуттям розвивається бурсит, що і ймовірно є у Вас. Потрібно зробити знімки і клінічно подивитись стопу.
 
ГостьДата: Неділя, 2013-04-14, 20:57 | Повідомлення # 7
Група: Гості





Добрий вечір в мене під коліном помітне збільшення вже давно, але збільшилося і почало турбувати після гри в футбол. Травм коліна до цього не було що робити?
 
rokyДата: Неділя, 2013-04-14, 21:05 | Повідомлення # 8
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. Це утворення може бути кістою Бейкера, або щось інше. Потрібен очний огляд, УЗД, моживо МРТ для уточнення діагнозу.
 
ГостьДата: Понеділок, 2013-04-22, 21:59 | Повідомлення # 9
Група: Гості





ДОброго дня! Мене звати Ольга, мені 28 років. 10 років тому у мене частов ідбувалися самовивихи у колінних суглобах на обох ногах, з часом я змогла зарадити цьому фізичними вправами. Зараз у мене болить коліно після навантаження і помітно хрустить при присіданні. Як можна цьому зарадити?

Додано (22.04.2013, 19:59)
---------------------------------------------
Доброго дня! Мені діагностували поперечну плоскостопість і халлюс вальгус. Необхідна операція. Підкажіть, будь ласка, вартість такого оперативного втручання і коли можна повертатися до активного життя?

 
rokyДата: Середа, 2013-04-24, 11:17 | Повідомлення # 10
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня Ольга. З Ваших слів це можливо звичний вивих надколінка, і уже проблеми з хрящем у пателофемолярному суглобі, хоча не виключено і іншу патологію і хряща, і менісків і зв'язок. Потрібна очна консультація, огляд для уточнення діагнозу.
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
  • Сторінка 1 з 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 15
  • 16
  • »
Пошук: