Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Болить коліно
ГостьДата: Понеділок, 2013-09-09, 14:34 | Повідомлення # 61
Група: Гості





Дуже дякую за відповідь, діагноз поставлений на основі УЗД(наявність рідини в сумці) і рентгену (невеличка кільк-ть кальцинату) Цього достатньо щоби виключити синовіїт? Якщо чоловік до вас звернеться ви зможете запропонувати якесь лікування? Прямий укол в коліно вже 1 раз зробили, робить уколи Диклоберлу і компреси с Димексидом
 
rokyДата: Понеділок, 2013-09-09, 16:00 | Повідомлення # 62
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Для уточнення потрібний огляд коліна. Будь ласка звертайтесь
 
НазарДата: Вівторок, 2013-09-10, 16:55 | Повідомлення # 63
Група: Гості





потягнув м'яз під коліном вилізла гулька на коліні по правій стороні!що це може бути? гулька не щбільшується завбільшки як пів карамелі (Лімфовузол відпадає??? але ж пахові в мене часом коло паху вилазить але я попив антибіотики і зникло а з коліном не знаю що робити! Чи йти на узі????
 
rokyДата: Вівторок, 2013-09-10, 19:24 | Повідомлення # 64
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібний очний огляд коліна для вирішення тактики
 
ХристинаДата: Субота, 2013-09-14, 20:12 | Повідомлення # 65
Група: Гості





Доброго вечора. Мені 26, болять обидва коліна, особливо після фізнавантажень чи довгоі ходьби, ще й хрустять. На рентгені повідомили, що це артроз і травматолог "прописав" прикладати капусту і втирати мазь для коней)) уже пройшло 2 місяці, проте покращень не має. Не страждаю зайвою вагою, харчуюсь правильно, веду здоровий спосіб життя, дуже страшно усвідомлювати, що хвороба може прогресувати і наслідки іі явно не втішні. Допоможіть, пробувала сьогодні з вами звязатись, мабуть, оскільки субота-не вийшло. Чи можна проконсультуватись. Дуже потрібна ваша допомога.
 
rokyДата: Субота, 2013-09-14, 22:12 | Повідомлення # 66
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір. Я на даний момент у Австрії на курсах. Буду 17.09. Думаю у Вас страждає хрящ, але ще не артроз. Але для уточнення необхідна очна консультація
 
ІраДата: Четвер, 2013-09-19, 17:26 | Повідомлення # 67
Група: Гості





Доброго дня!
Мені 26 років, "хрустять" коліна. Приблизно 2 роки тому почало хрустіти ліве, приблизно через рік - праве. Ніколи ніяких набряків, припухлостей, болю не відчувала, питала знайомих лікарів - всі запевняли, що це нічого страшного, потрібно їсти холодець:)
Цього року звернулася до лікарки у районну поліклініку, вона сказала, що це артроз, намалювала страшну картину майбутньої інвалідності в молодому віці, прописала на початок попити "Кальцемін Адванс", "Артрикюр" і мазь "Хондроксид", а тоді зробити купу аналізів, рентгенів, діагностик і прийти знову. Відколи я почала маститися тією маззю і пити ті ліки, стала відчувати якісь незрозумілі болі в колінах, хоча не впевнена, що точно болі, можливо просто постійно про це думаю і прислухаюся до колін.
Зараз нічого не п"ю, не мащу, коліна не болять, тільки далі скриплять. Мабуть потрібно прийти до Вас на консультацію? В який час краще зателефонувати?
 
rokyДата: Четвер, 2013-09-19, 18:36 | Повідомлення # 68
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Понеділок - п'ятниця 09.00 до 15.00 телефонуйте і приходьте
 
ГостьДата: Середа, 2013-09-25, 21:30 | Повідомлення # 69
Група: Гості





Доброго дня!!! Моїй мамі 73 роки.ЇЇ дуже болять коліна,важко ходити.Кололи антибіотики,ставало ненадовго легше.Порадьте,будь-ласка,що робити і як можна їй допомогти.
 
rokyДата: Четвер, 2013-09-26, 10:17 | Повідомлення # 70
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Потрібен огляд коліна. Можливо консервативно можна буде допомогти, усунути симптоми захворювання.
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Пошук: