Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » колінний суглоб
колінний суглоб
nataliapalii93Дата: Вівторок, 2015-06-09, 22:51 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора, скажіть, будь ласка, що робити коли часто виникають болі в колінному суглобі, особливо при тривалих поїздках, коли коліно довго знаходиться в одному положенні
 
rokyДата: Середа, 2015-06-10, 09:00 | Повідомлення # 2
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Може бути як і проблема з хрящем, потрібно приймати хондропротектори, так і з меніском. Потрібний клінічний огляд
 
nataliapalii93Дата: Середа, 2015-06-10, 09:39 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
а який саме огляд потрібен, УЗД чи МРТ????? тому що, коли мені просто лікар дивився, сказав що це запалення меніску і призначив лікування,але мені не допомогло....а ще навпаки
 
rokyДата: Середа, 2015-06-10, 09:42 | Повідомлення # 4
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно провести клінічні тести на коліні. Звертайтесь
 
teodor8550Дата: Четвер, 2015-06-25, 06:48 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день.Пошкоджений меніск правого коліна,17 років,займаюсь вільною боротьбою з 9 років.До того було дві артроскопії з меніском лівого коліна :-) Перша зшили,3 кліпси,довга реабілітація,потім друга- частинку відрізали.Це все в Англії(Манчестер).Після 21червня буду у Львові два тижня.Хочу тут зробити МРТ і можливо артроскопію,але ще не знаю.Причина чому тут- час.Там дуже і дуже довго,тільки мрт 6 тижнів мінімум і пізніше може і 1.5 або 2 місяця чекати це вже як повезе.Питання- де краще у Львові зробити мрт і якої якості воно повинно бути і чи можна потім до Вас на консультацію. Дякую.
ПС - зв'язки цілі,як я розумію,нормально бігаю,тільки час від часу блокує коліно(вправляю рукою)

Додано (25.06.2015, 04:48)
---------------------------------------------
Після 30 червня буду у Львові,вибачте

 
rokyДата: Четвер, 2015-06-25, 10:47 | Повідомлення # 6
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. МРТ повинне бути min. 1.5 Тесла, можна зробити, час 2-3 дні. Потрібно клінічно оглянути коліно. Пошкодження меніска(блоки суглоба) - показ до артроскопії. 02.07 прилітаю з курсів з Німеччини. Передзвоніть для узгодження дати консультації
 
teodor8550Дата: Четвер, 2015-06-25, 16:07 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Ок,дякую
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » колінний суглоб
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: