Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Болить коліно
ГостьДата: Понеділок, 2014-01-06, 11:47 | Повідомлення # 101
Група: Гості





Добрий день.Мені 13 років.Мене болить праве коліно.У вечері я лягав спати а коли я встав мене так боліло коліно що я не можу ходити. Mені казали що я заспав коліно але я недуже вірю. Що мені зробити!Я вже на цей вечір мушу ходити!!
 
rokyДата: Понеділок, 2014-01-06, 16:03 | Повідомлення # 102
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібний огляд коліна.
 
sofiasДата: Неділя, 2014-05-11, 23:37 | Повідомлення # 103
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір! Два місяці назад я лікувала тендиніт згинача великого пальця, лікарі сказали, що ця проблема швидко не минає. Проте зараз почало боліти коліно, особливо після обіду( мабуть від ходьби), болить при повороті вбік, тобто, нема такої рухливості як раніше. Порадьте що можна зробити, щоб зменшити біль і відновити рухливість. 
Дякую!
 
rokyДата: Понеділок, 2014-05-12, 13:06 | Повідомлення # 104
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Так важко сказати, потрібний огляд коліна. Звертайтесь
 
GavrushukДата: Неділя, 2014-08-17, 11:41 | Повідомлення # 105
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Мені 19. Вже майже 2 місяці, мене болить коліно при згині (маю лишню вагу). Грав у футбол, і стрибнув у "підкат", встав і почало боліте коліно при згині. Коли бігаю, ходжу, їду на велосипеді, нічого не відчуваю, а коли згинаю ногу, болить і коли довго сиджу, встаю і при вирівнюванні ноги болить. Був у травматолога, назначили уколи і мазі, нічого не допомогло. Думали, що причина у меніску, пішов на томографію, томографія нічого не показала. Що може бути? Дякую!

Додано (17.08.2014, 09:41)
---------------------------------------------
Доброго дня! Мені 19. Вже майже 2 місяці, мене болить коліно при згині (маю лишню вагу). Грав у футбол, і стрибнув у "підкат", встав і почало боліте коліно при згині. Коли бігаю, ходжу, їду на велосипеді, нічого не відчуваю, а коли згинаю ногу, болить і коли довго сиджу, встаю і при вирівнюванні ноги болить. Був у травматолога, назначили уколи і мазі, нічого не допомогло. Думали, що причина у меніску, пішов на томографію, томографія нічого не показала. Що може бути? Дякую!

 
rokyДата: Понеділок, 2014-08-18, 18:54 | Повідомлення # 106
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Потрібно прийти на очний огляд. Причин може бути декілька
 
vasyaglushДата: Четвер, 2014-12-25, 16:42 | Повідомлення # 107
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Мені 19 рівно 7 місяців грав футбола,пагано встав на ногу,зробив узд,узд показало надрив передньої хрестоподібної звязки,ходив на ультразвук на імпульс,пройшло 2 місяці знов підвернув і те саме показало узд що робити? Ходжу вже 3 дні на ультразвук і на гріття.
 
rokyДата: Четвер, 2014-12-25, 18:05 | Повідомлення # 108
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Потрібний огляд коліна, щоб провести клінічні тести, можливо необхідно буде зробити МРТ( метод чутливіший і інформативніший, ніж УЗД). Можливе пошкодження ПХЗ, ЗХЗ, менісків, хряща. Лікування можливе після встановлення діагнозу.
 
vasyaglushДата: П`ятниця, 2014-12-26, 14:53 | Повідомлення # 109
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробив Узд 22.10.2014 р.ЗАКЛЮЧЕННЯ: УЗ картина недостатності передньої схрещеної звязки,посттравматичного набряку сухожилля підколінного мязу,посттравматичного набряку латеральної колатеральної звязки лівого колінного суглобу.що робити?
 
rokyДата: Вівторок, 2014-12-30, 21:04 | Повідомлення # 110
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Потрібний клінічний огляд коліна, тести, можливо МРТ, для постановки діагнозу і вибору тактики лікування
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Пошук: