Форма входу

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Болить коліно
РоманДата: Вівторок, 2015-02-10, 11:22 | Повідомлення # 111
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Потрібна Ваша підказка щодо застосування
препаратів. Коротка передісторія: в 2011 році мені була зроблена артроскопія
коліна - видалили частину меніску. Через два роки коліно почало турбувати -
з'явились больові відчуття при навантаженнях, почало "крутити".
Зробив МРТ: колінний хрящ без явних ознак пошкодження, мало синовіальної рідини і
деякі ознаки дегенеративних змін хрестоподібної зв'язки (була частково пошкоджена при травмі). За призначенням лікаря
зробив три уколи Гіалуаль Артро. Стало дещо краще, але не можу сказати, що повністю перестало турбувати. Пройшло два роки і зараз знову повернулися
больові відчуття - в основному після навантажень, інколи коли стаю на ногу при цьому не має потреби розходжувати коліно після сну.
Підкажіть, будь-ласка, чи доцільно знову використовавати Гіалуаль, чи є
препарати-аналоги і чи є інші варіанти їх введення (не тільки вводити в
суглобову сумку)??? Наперед вдячний.
 
rokyДата: Вівторок, 2015-02-10, 13:17 | Повідомлення # 112
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Не завадить пройти ще курс гіалуронової кислоти (варіантів достатньо) і курс хондропротекторів. Бажано прийти на клінічний огляд
 
РоманДата: Вівторок, 2015-02-10, 15:34 | Повідомлення # 113
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відповідь. І хочу ще уточнити: курс Гіалуаль Артро для мене відносно дорогий та й 100 % результату я не відчув (що головніше) і сумніваюсь, що він узагалі зараз є в продажу. Чи є дешевші аналоги/замінники? (два роки тому один укол я купляв за 510 грн.)
 
rokyДата: Вівторок, 2015-02-10, 22:34 | Повідомлення # 114
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Препарати гіалуронової кислоти не дешеві, але при пошкодженні хряща в комплексній терапії рекомендовані. І взагалі, необхідно клінічно оглянути коліно, щоб встановити діагноз і вирішити тактику лікування. Доречі, заключення МРТ не є діагнозом, тим паче клінічним:)
 
MaxicДата: Понеділок, 2015-02-23, 14:12 | Повідомлення # 115
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Мені 24 роки. Коротко про мій стан:
В 13 років я зауважив хруст вказівного пальця лівої руки.
В 14 рокі вказівний палець правої пізніше і наступні.
На сьогодні хрустять пальці на руках і ногах, колінні суглоби, плечі... Можна сказати всі зєднання.
Болить праве коліно. При присяді сильні хрусти+болі.

Ходив на консультацію до Ревматолога - ревматолог відкидає ревматичний фактор. Стверджує що, у мене хондропатія. З лікарем консультації та конкретного лікування не закінчив.

Натомість зробив Аналіз крові, ДЕКСА, МРТ:

Знімки:
http://test2015.hostenko.com/

Прохання прокоментуйте мій стан.


Повідомлення відредагував Maxic - Вівторок, 2015-02-24, 20:25
 
rokyДата: Середа, 2015-02-25, 00:25 | Повідомлення # 116
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора. Потрібний очний клінічний огляд коліна і інших суглобів для деталізації.
 
YurДата: Вівторок, 2015-03-31, 13:42 | Повідомлення # 117
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня лікарю,

Мені 37 років, прошу проконсультувати з приводу колінного суглобу.

Веду активний спосіб життя, займаюся гірським туризмом та велоспортом.

Трохи історії: у 2006 році "переборщив" з вкручуванням на гору велосипедом. Почала боліти права (зовнішня) сторона коліна. Пішов до травматолога в поліклініку. Травматолог, після того як глянув на коліна, сказав носити компресійну повязку. З того часу при навантаженнях ношу таку повязку і все нібито добре. Без компресійної повязки при навантаженнях з часом з'являється біль, яка дуже скоро проходить - буквально за одну ніч.

Останнім часом з'явилось ще одне: не можу повністю присісти, (коліно не згинається повністю) - відчувається біль у лівій
частині коліна правої ноги. Точний час появи назвати не можу - сильного навантаження не давав, травм не було.

Під час ходіння (навіть тривалого) дискомфорту чи болі не відчуваю.  Сильно болить тоді, коли повністю згинаю праву ногу.

При згинанні - розгинанні коліно дуже легко похрускує.

Через це нещодавно зробив УЗД правого колінного суглобу в Діагностичному центрі у Львові, лікар сказав, що є проблема з розширенням вени в колінному суглобі, яка при навантаженнях може ще більше розширюватися і тиснути на нерв в коліні.  Інших порушень лікар не бачив.

Чи можете щось порадити?


Повідомлення відредагував Yur - Вівторок, 2015-03-31, 13:50
 
rokyДата: Вівторок, 2015-03-31, 14:57 | Повідомлення # 118
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Потрібно клінічно оглянути коліно. Можуть бути проблеми з хрящем, меніском. Потрібний огляд
 
yraleiДата: П`ятниця, 2015-04-10, 08:01 | Повідомлення # 119
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
доброї ночі)) є проблема такого характеру як тендиніт надколінника( коліно стрибуна)  лівої ноги. біль при навантаженнях в місці кріплення звязки до чашечки. турбує 10 місяців. займаюся професійно пожежно-прикладним спортом
https://www.youtube.com/watch?v=3FH9IPoMM7s
що порадите?

Додано (10.04.2015, 06:01)
---------------------------------------------
робив узд. все в нормі з хрящами і менісками


Повідомлення відредагував yralei - П`ятниця, 2015-04-10, 15:37
 
rokyДата: П`ятниця, 2015-04-10, 15:45 | Повідомлення # 120
Головний на сайті
Група: Адміністратори
Повідомлень: 199
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Потрібно прийти на огляд, провести тести. УЗД не є показовим при патології коліна
 
ФОРУМ » Травматологія, артроскопія, ортопедія у Львові » Василь Рокита » Болить коліно
Пошук: